Matryce do laptopów, tabletów, smartfonów

Matryca w laptopie to jedna z ważniejszych części. Jest ona bardzo delikatna i często ulega uszkodzeniu mechanicznemu. Na rynku laptopów jest ogromna ilość matryc, które czasem można zastosować zamiennie. W najnowszych laptopach, aby utrudnić życie serwisów, producenci często stosują dodatkowe oprogramowanie matryc, które powoduje że działa ona tylko z wybranym modelem laptopa.

W naszej ofercie znajdziecie Państwo pełen asortyment matryc i ekranów dotykowych do laptopów(Acer, Asus, Apple, Dell, HP, Lenovo, Samsung, Toshiba, Sony VAIO, Fujitsu Siemens i innych), tabletów (w tym Samsung galaxy tab, Sony Xperia, Apple Ipad i innych), Smartfonów (W tym Apple Iphone, Sony Xperia, Samsung galaxy, Nokia i innych), . Najpopularniejsze modele trzymamy na magazynie dzięki czemu możemy zaoferować szybką wymianę.

Dla czego warto wymienić matrycę/ekran:

  1. Jest to znacznie tańsze niż zakup nowego laptopa
  2. Nie trzeba przenosić danych, Instalować oprogramowania. Niektóre programy są licencjonowane na dany komputer więc wymiana sprzętu wiąże się z zakupem nowych licencji
  3. W przypadku zbitej matrycy w laptopie na gwarancji i tak nie zostanie ona uznana w autoryzowanym serwisie, a koszt wymiany serwisie producenta będzie wysoki.

Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę. Technik na miejscu sprawdzi model matrycy i oceni koszty.