• efekt

UWAGA. ZMIANA LOKALIZACJI. 

Od 01-08-2016 Serwis zmienia lokalizację. Zapraszamy na ul. Opaczewską 43 lok 8 (Warszawa Ochota) Więcej informacji odnośnie lokalizacji na stronie www. 

Wszystkie odbiory i przyjęcia od dnia 01-08-2016 będą realizowane w nowej lokalizacji. Numery telefonów pozostają bez zmian.

 

Chcesz poznać jakie najczęściej występują objawy uszkodzonego laptopa?

Matryca w laptopie to jedna z ważniejszych części. Jest ona bardzo delikatna i często ulega uszkodzeniu mechanicznemu. Na rynku laptopów jest ogromna ilość matryc, które czasem można zastosować zamiennie. W najnowszych laptopach, aby utrudnić życie serwisów, producenci często stosują dodatkowe oprogramowanie matryc, które powoduje że działa ona tylko z wybranym modelem laptopa.

Odwiedzając tę stronę z pewnością chcesz rozwiązać swoje problemy z laptopem. Szukasz serwisu laptopów, który szybko zdiagnozuje usterkę i przekaże Ci informacje abyś mógł podjąć decyzję  o naprawie. 

Jeśli masz uszkodzonego laptopa i:

Mieszkasz poza Warszawą i masz uszkodzonego laptopa, a w Twojej okolicy nie ma profesjonalnego serwisu.

Teraz możesz skorzystać z naszych usług nie wychodząc z domu.

Wystarczy, że spakujesz laptopa i wyślesz go do nas pocztą lub kurierem, a my zrobimy dla Ciebie całkowicie darmową wycenę naprawy. Nasi serwisanci skontaktują się z Tobą i podadzą Ci koszty naprawy abyś mógł podjąć decyzję o naprawie.

Baterie w laptopach sprawiają, że możemy ich używać mobilnie. Z każdym rokiem produkowane baterie są coraz słabsze.

Chwila nieuwagi, ktoś cię wystraszył, zawołał czy niechcący trąciłeś kubek? I zaczyna się walka z czasem aby zniwelować skutki zalania. Odpowiednie postępowanie może uratować nawet kilkaset złotych jeśli zadziałasz szybko.

Najczęściej wykonywane usługi

Promocje

  • Każda naprawa płyty głównej to czyszczenie układu chłodzenia i wymiana pasty termoprzewodzącej GRATIS.
  • Wycena odzyskiwania danych, naprawy laptopa, tabletu, komputera, serwera, zawsze za darmo - Niezależnie od Twojej decyzji.

Koszty naprawy laptopa:

Cena naprawy jest uzależniona od ilości pracy i kosztów części zamiennych. W przypadku konieczności zmiany kosztów zlecenia zawsze informujemy klientów w celu akceptacji.


W stałej ofercie posiadamy części do laptopów jak: Matryca, klawiatura, zasilacz, bateria, płyta główna (o ile nie uda się naprawić), zawiasy, obudowy i ramki matrycy, palmrest -y, touchpad -y, pamięci, dyski twarde, gniazdo zasilania, wiatrak (układ chłodzenia).