• efekt

UWAGA. ZMIANA LOKALIZACJI. 

Od 01-08-2016 Serwis zmienia lokalizację. Zapraszamy na ul. Opaczewską 43 lok 8 (Warszawa Ochota) Więcej informacji odnośnie lokalizacji na stronie www. 

Wszystkie odbiory i przyjęcia od dnia 01-08-2016 będą realizowane w nowej lokalizacji. Numery telefonów pozostają bez zmian.

 

Nasze usługi

W urządzeniu Apple iPad, podobnie jak w innych tego typu urządzeniach, uszkodzeniu najczęściej ulega ekran dotykowy - digitizer.

Tablet to bardzo praktyczne urządzenie, ale jednocześnie bardzo delikatne i wrażliwe na uderzenia i upadki. Pierwszą rzeczą, która zwykle pierwsza się uszkadza to ekran dotykowy (digitizer dotyk). Niestety jedyną możliwością skutecznej naprawy jest jego wymiana.

Wszystkie gniazda w urządzeniach przenośnych są dosyć delikatne i najbardziej narażone na uszkodzenia mechaniczne. Bardzo łatwo je wyrwać (np gniazdo audio). Przemieszczając się z laptopem czy tabletem o wypadek nietrudno. Czasem wystarczy o coś zaczepić kabelkiem i gniazdo złamane.

W laptopach najczęstsza usterka dotyczy gniazda zasilania oraz portów USB, słuchawkowych, HDMI. Trzeba je jak najszybciej wymienić,

Czyszczenie laptopa wykonuje się z dwóch zasadniczych przypadkach

1. Czyszczenie i konserwacja układu chłodzenia gdy laptop się przegrzewa, samoczynnie wyłącza lub zawiesza podczas pracy.

Jedną z najczęściej występujących awarii to uszkodzenie płyty głównej. Jest to podstawowy element każdego komputera, tabletu czy telefonu. Niestety płyty główne są kompatybilne tylko z jednym modelem laptopa i to też nie zawsze. Płyta główna musi być dokładnie taka, jaką zamontował producent.

Zalany laptop, nie wiesz co robić aby ograniczyć straty do minimum? Zanim przejdziemy do opisu naprawy wyjmij baterię, odłącz zasilacz i...

Na temat lutowania układów BGA powstało wiele spekulacji i mitów. Aby nasi klienci mieli pełną świadomość jak wygląda ten proces postanowiliśmy go w kilku punktach opisać.

Większość naszych klientów to osoby, którym awaria laptopa przytrafiła się w najmniej oczekiwanym momencie. Od wielu lat pomagamy rozwiązywać różnego rodzaju problemy sprzętowe i software'owe.