• efekt

UWAGA. ZMIANA LOKALIZACJI. 

Od 01-08-2016 Serwis zmienia lokalizację. Zapraszamy na ul. Opaczewską 43 lok 8 (Warszawa Ochota) Więcej informacji odnośnie lokalizacji na stronie www. 

Wszystkie odbiory i przyjęcia od dnia 01-08-2016 będą realizowane w nowej lokalizacji. Numery telefonów pozostają bez zmian.

 

Serwis Apple

Serwis Apple: Naprawa laptopów Macbook, Macbook Pro, Mac Air, IPhone, IPad, IMAC. Oryginalne części...


 Apple za sprawą Steve'a Jobsa stało się tzw. marką kultową. Niewątpliwie dbałość o najdrobniejsze szczegóły i prostotę obsługi sprawia, że jest to sprzęt z wyższej półki. Sposób projektowania i wykonania laptopów Apple znacznie odbiega od tego co możemy spotkać u pozostałych producentów. Z zewnątrz nie do końca to widać, ale po spojrzeniu na płytę główną od razu dostrzegamy różnicę w podejściu do jakości. Każdy element jest dobrze przylutowany a miniaturyzacja sprawia, że cała płyta główna jest sporo mniejsza niż u konkurencji.

Pomimo wykorzystywania architektury Intela w nowszych rozwiązaniach, naprawa laptopów Apple wymaga od techników zupełnie innego podejścia. Większość prac wykonuje się pod mikroskopem ponieważ użyte elementy są już chyba najmniejsze z możliwych. Podczas lutowania używamy specjalnych lutownic, a zdolności manualne muszą być na najwyższym poziomie. Wiele prac trzeba wykonywać z dokumentacją techniczną i schematami ponieważ poziom integracji wyklucza możliwość naprawy na wyczucie.

Zespół naprawiający laptopy, tablety i smart-fony to ludzie z pasją. Wszyscy są z wykształcenia elektronikami i informatykami, przynajmniej od kilku lat pracującymi w zawodzie. Wysoka specjalizacja jaką osiągnęli była możliwa tylko dzięki skupieniu się na jednym celu.

Awaryjność laptopów Apple jest naprawdę mała. Większość usterek jakie naprawiamy powstaje w wyniku zalania, ewentualnie przegrzania laptopa. O ile zalanie jest wydarzeniem losowym to o układ chłodzenia warto zadbać przynajmniej raz na rok.

Płyta główna to jeden z najdroższych elementów każdego laptopa. Ceny płyt głównych w autoryzowanych serwisach Apple osiągają naprawdę astronomiczne ceny. Koszty wymiany są więc mało opłacalne. Ze względu na konieczność zastosowania odpowiedniej technologii podczas napraw, a przez to zwiększoną czasochłonność naprawy również są nieco droższe. Warto więc dbać o czystość układu chłodzenia aby nie dochodziło do niepotrzebnych usterek.

Najczęściej spotykane objawy w laptopach Apple Macbook, Macbook Pro, Unibody MacAir:

 • brak obrazu na matrycy
 • miganie ekranu
 • Wydawanie kilku sygnałów dźwiękowych
 • matryca się zapala lecz nic się nie wyświetla
 • brak ładowania baterii
 • Artefakty, paski i przekłamania obrazu na ekranie
 • kontrolki zapalają się na chwilę po czym gasną
 • Wyświetlanie się znaku zapytania
 • kręcące się kółko i brak możliwości uruchomienia laptopa

Nasi technicy od wielu lat naprawiają laptopy Apple na poziomie elementów. Wszystkie prace wykonujemy we własnym zakresie. Dzięki magazynowi najczęściej psujących się układów scalonych możemy szybko i sprawnie naprawić twój sprzęt. Na każdą naprawę udzielamy gwarancji i wystawiamy fakturę lub paragon.

Zapraszamy na bezpłatną wycenę: Serwis Apple Warszawa, Ul. Radna 12 przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik

 

Najczęściej wykonywane usługi

Promocje

 • Każda naprawa płyty głównej to czyszczenie układu chłodzenia i wymiana pasty termoprzewodzącej GRATIS.
 • Wycena odzyskiwania danych, naprawy laptopa, tabletu, komputera, serwera, zawsze za darmo - Niezależnie od Twojej decyzji.

Koszty naprawy laptopa:

Cena naprawy jest uzależniona od ilości pracy i kosztów części zamiennych. W przypadku konieczności zmiany kosztów zlecenia zawsze informujemy klientów w celu akceptacji.


W stałej ofercie posiadamy części do laptopów jak: Matryca, klawiatura, zasilacz, bateria, płyta główna (o ile nie uda się naprawić), zawiasy, obudowy i ramki matrycy, palmrest -y, touchpad -y, pamięci, dyski twarde, gniazdo zasilania, wiatrak (układ chłodzenia).