• efekt

UWAGA. ZMIANA LOKALIZACJI. 

Od 01-08-2016 Serwis zmienia lokalizację. Zapraszamy na ul. Opaczewską 43 lok 8 (Warszawa Ochota) Więcej informacji odnośnie lokalizacji na stronie www. 

Wszystkie odbiory i przyjęcia od dnia 01-08-2016 będą realizowane w nowej lokalizacji. Numery telefonów pozostają bez zmian.

 

serwis Samsung

Serwis Samsung: Naprawa laptopów, tabletów, smart-fonów. Wycena za darmo....


Każda profesjonalna naprawa laptopa powinna rozpocząć się od diagnozy. Duże doświadczenie pozwala na szybkie oszacowanie kosztów naprawy. Jeśli Z twoim laptopem dzieje się coś niepokojącego - Przyjdź do nas na bezpłatną wycenę. Nasi pracownicy w 15 minut przeprowadzą wstępną diagnostykę, określą, które elementy trzeba naprawić oraz przekażemy Ci wszystkie informacje, abyś mógł podjąć decyzję o naprawie.

Prowadzimy pogwarancyjny serwis laptopów i tabletów samsung od wielu lat. Wiele lat temu podjęliśmy decyzję, że wyspecjalizujemy się w jednej dziedzinie i do dziś skutecznie naprawiamy laptopy. Nie boimy się wyzwań. Rozwiązujemy zarówno proste problemy oraz podejmujemy się skomplikowanych napraw na płycie głównej. Uważamy, że kluczem do sukcesu jest profesjonalne podejście, dlatego każdą naprawę rozpoczynamy od wnikliwej diagnozy i pomiarów. Nie grzejemy układów po kolei licząc, że zadziała. Nie pieczemy płyt w piekarniku jak pokazuje wiele filmów na Youtube. Używamy profesjonalnych lutownic do BGA Weller, Pace na gorące powietrze oraz ciemną podczerwień. Wymieniamy uszkodzone układy, a nie tylko je grzejemy. Dzięki takiemu podejściu poziom reklamacji nie przekracza 2 %, a naprawy są wykonywane skutecznie i szybko.

Pamiętaj - Niezależnie od decyzji jaką podejmiesz wycena jest ZA DARMO.

Samsung jest międzynarodową korporacją, która oprócz laptopów, tabletów i smartfonów produkuje wiele artykułów wyposażenia domowego oraz na potrzeby przemysłu. Jest to jedno z najbardziej innowacyjnych przedsiębiorstw na rynku. Produkty Samsunga są przeważnie wysokiej jakości, a laptopy i tablety ulegają awariom w stosunkowo niewielkich ilościach.

W naszej ofercie znajdziesz:

 • Matryce do laptopów samsung
 • Zasilacze
 • Baterie
 • Części obudów
 • Dyski twarde
 • Płyty główne (Choć naprawa jest kilkukrotnie tańsza)

Najczęściej występujące objawy uszkodzeń w laptopach Samsung:

 • Laptop nie reaguje na włącznik, nie włącza się
 • Brak obrazu na matrycy, krzaczki, artefakty, linie na ekranie
 • Brak ładowania baterii
 • Uszkodzenia mechaniczne matryc, dysków twardych i obudów
 • Laptopy po zalaniu z uszkodzonymi klawiaturami i płytami głównymi

We wszystkich tych przypadkach i w wielu innych możesz liczyć na naszą pomoc. Prowadzimy pogwarancyjny serwis Samsung w Warszawie Centrum w okolicy BUW i Centrum Nauki Kopernik (kontakt). Zapraszamy.

Najczęściej wykonywane usługi

Promocje

 • Każda naprawa płyty głównej to czyszczenie układu chłodzenia i wymiana pasty termoprzewodzącej GRATIS.
 • Wycena odzyskiwania danych, naprawy laptopa, tabletu, komputera, serwera, zawsze za darmo - Niezależnie od Twojej decyzji.

Koszty naprawy laptopa:

Cena naprawy jest uzależniona od ilości pracy i kosztów części zamiennych. W przypadku konieczności zmiany kosztów zlecenia zawsze informujemy klientów w celu akceptacji.


W stałej ofercie posiadamy części do laptopów jak: Matryca, klawiatura, zasilacz, bateria, płyta główna (o ile nie uda się naprawić), zawiasy, obudowy i ramki matrycy, palmrest -y, touchpad -y, pamięci, dyski twarde, gniazdo zasilania, wiatrak (układ chłodzenia).