• efekt

UWAGA. ZMIANA LOKALIZACJI. 

Od 01-08-2016 Serwis zmienia lokalizację. Zapraszamy na ul. Opaczewską 43 lok 8 (Warszawa Ochota) Więcej informacji odnośnie lokalizacji na stronie www. 

Wszystkie odbiory i przyjęcia od dnia 01-08-2016 będą realizowane w nowej lokalizacji. Numery telefonów pozostają bez zmian.

 

Serwis Sony Vaio - Naprawa laptopów, tabletów, smartfonów. Części zamienne, wycena za darmo...


Sony to chyba największa i najsolidniejsza firma produkująca elektronikę użytkową. W każdym roku wprowadza na rynek dziesiątki nowych urządzeń, których jakość i niezawodność jest naprawdę wysoka. Sony pod marką Vaio od wielu lat produkuje laptopy. Do niedawna był to przeważnie sprzęt dla bogatszej grupy klientów. Małe innowacyjne wytrzymujące kilka do kilkunastu godzin pracy na baterii laptopy były równie delikatne co piękne. Obecnie oprócz drogich i delikatnych laptopów pod marką Sony Vaio są również dostępne laptopy tańsze dla ludzi z przeciętnymi zarobkami.

serwis sony vaio dzwoń 22 8284420

Jak każdy sprzęt również laptopy tablety i smartfony mają swoje mankamenty.

W prestiżowych laptopach Sony Vaio, tabletach i smartfonach właściwie nie występują uszkodzenia elektroniczne. ponad 95% usterek w tym sprzęcie to sprawy mechaniczne jak zbite matryce, czy zalania lub wyłamane gniazda zasilania czy USB. Tańsze laptopy ze względu na ich budowę oprócz wymienionych już usterek powstających z winy użytkowników trapią różne awarie układów scalonych oraz uszkodzenia powstałe wskutek braku konserwacji układów scalonych.

Laptopy Sony Vaio pomimo kilku wad fabrycznych i tak są jedną z mniej awaryjnych konstrukcji. Jest to związane z dużą dbałością o wartość wyrobionej przez wiele lat marki.

Pogwarancyjny serwis Sony Vaio, który prowadzimy od wielu lat oferuje:

  • Naprawy płyt głównych bez względu na rodzaj uszkodzenia. Naprawiamy zarówno proste jak i bardzo skomplikowane uszkodzenia. Posiadamy specjalistyczne urządzenia diagnostyczne oraz lutownice pozwalające na wymianę każdego elementu płyty głównej. Dzięki bezpośredniemu importowi układów scalonych możemy zaoferować konkurencyjne ceny napraw w stosunku do wymiany płyty głównej w autoryzowanym serwisie Sony Vaio.
  • Wymianę zbitych matryc we wszystkich modelach. Sony Vaio w niektórych modelach laptopów stosuje swoje rozwiązania, które są ciężkie do kupienia. Nawiązaliśmy kontakt z producentami matryc i jesteśmy w stanie sprowadzić praktycznie każdy model matrycy do laptopów, tabletów i smartfonów Sony
  • Naprawę laptopów po zalaniu. Naprawę płyt głównych, wymianę klawiatur i czyszczenie.
  • Odzyskiwanie danych z uszkodzonych dysków twardych. Mamy własne laboratorium więc nasze ceny są bardzo konkurencyjne.
  • Wymianę zawiasów, obudów, gniazd zasilania, USB i innych
  • Korekty mechaniczne urwanych gniazd zasilania w niektórych modelach

Serwis Sony Vaio Warszawa, Ul. Radna 12 przy stacji metra Centrum Nauki Kopernik

Pamietaj u nas wycena naprawy zawsze za darmo. Zapraszamy

 

 

Najczęściej wykonywane usługi

Promocje

  • Każda naprawa płyty głównej to czyszczenie układu chłodzenia i wymiana pasty termoprzewodzącej GRATIS.
  • Wycena odzyskiwania danych, naprawy laptopa, tabletu, komputera, serwera, zawsze za darmo - Niezależnie od Twojej decyzji.

Koszty naprawy laptopa:

Cena naprawy jest uzależniona od ilości pracy i kosztów części zamiennych. W przypadku konieczności zmiany kosztów zlecenia zawsze informujemy klientów w celu akceptacji.


W stałej ofercie posiadamy części do laptopów jak: Matryca, klawiatura, zasilacz, bateria, płyta główna (o ile nie uda się naprawić), zawiasy, obudowy i ramki matrycy, palmrest -y, touchpad -y, pamięci, dyski twarde, gniazdo zasilania, wiatrak (układ chłodzenia).