Norton Antiwirus - Skuteczna walka z wirusami komputerowymi

                Solidne i bardzo charakterystyczne oprogramowanie antywirusowe o nazwie Norton to kompan wielu firm, a zarazem osób fizycznych w chronieniu komputerów przed atakami szkodliwych wirusów. Główną misją oprogramowania jest nieustanna ochrona komputera danego użytkownika zawsze wtedy, gdy korzysta on z sieci internetowej, a zarazem zawsze wtedy, gdy może być narażony na oszustwa dokonywane za pomocą słynnych social mediów

(Mowa oczywiście o rozsyłanych i podejrzanych linkach od znajomych i różnego rodzaju praktykach hakerskich). Jeśli zdecydujesz się na kupno Norton antywirus możesz mieć naprawdę skuteczną ochronę, niezależnie od tego co aktualnie robisz lub niezależnie od Twoich potrzeb. Na oficjalnej stronie producenta możesz kupić pełną ochronę na 1 rok, za co zapłacisz jedynie 129,99 złotych. Natomiast jeśli chcesz ochronić swój komputer na 2 lata wystarczy, że przygotujesz się na wydatek 209,99 złotych.

            To od nas zależy jakie mamy potrzeby i na którą wersję pakietu się zdecydujemy. Dodatkowym udogodnieniem dla użytkowników tego systemu antywirusowego jest również możliwość skorzystania ze specjalnej blokady mającej na celu zatrzymanie zainfekowanych plików i zabezpieczenie komputera przez ich rozprzestrzenianiem się. Norton Antiwirus urzeka swoimi funkcjami, które są nie tylko niezbędne podczas pracy i rozrywki, ale również udowadnia, że są bardzo przydatne. Funkcja Insight umożliwia nadzór nad nieznanymi aplikacjami i plikami, dlatego zawsze dzięki niej mamy możliwość skontrolowania odbiorcy. Natomiast program Norton Community Watch umożliwia zabezpieczenie plików przed globalnymi zagrożeniami, na które możemy być narażeni podczas surfowania po sieci. Narzędzie SONAR Behavioral Protection informujące nas o czyhających zagrożeniach. Ponadto oprogramowanie skutecznie przeszukuje strony internetowe i ochrania nasz komputer przed szkodliwym działaniem wirusów w środowisku internetowym. Wielki plus za całodobowe sprawowanie pieczy nad ochroną naszego komputera. Dodatkowo funkcja IP Adress Insight umożliwia dostęp do IP nadawcy określonego pliku, dzięki czemu możemy zobaczyć skąd plik pochodzi i w jakim stopniu może zagrozić naszemu komputerowi.