Samsung Galaxy S6 i S6 Edge nowa jakość?

Znawcy rynku smartfonów od dawna się zastanawiali jaki będzie nowy telefon od jednego z największych graczy na rynku. Czy Koreańczycy poprawią w końcu piętę achillesową swoich smartfonów, czyli jakość wykonania obudowy. Okazało się, że tak. Producent zrobił wszystko, żeby zaspokoić bardziej wymagających konsumentów i czuć, że ten telefon należy do marki premium.

 

Materiały z jakich został S6 wykonany , to aluminium i szkło. Od razu czuć to w ręku. Jest bardzo przyjemny w dotyku i korzystaniu. Trzeba przyznać, że flagowy model Smasunga jest naprawdę ładny. Mimo wielu sceptycznych opinii może się podobać, w szczególności wariant Edge, którego wygięty ekran jest elementem designu. Niestety piękne szkło absorbuje odciski palców, co umniejsza nieco godności Samsunga S6.

Ekran S6-tki został wyczyszczony z apek. Na ekranie nie ma śmietnika. Prawdopodobnie można go sobie zrobić samemu, pobierając oprogramowanie z Galaxy Apps.

Przeglądając aplikacje, od razu widać , że to Samsung. Nakładka Androidowa wygląda podobnie do wszystkich. Zmiany można zaobserwować dopiero podczas stukania. Interfejs Trochę zapożyczono z iOs’a, a trochę z Google’a. Wyłącznie to co najlepsze. W każdym razie tak wygląda.  Zobaczymy, co na to konkurencja. Przez model S6 Samsung naszym zdaniem wytrącił jej element przewagi, czyli jakość wykonania. Chyba dostanie od klientów lajka