Nie-proste telewizory Samsunga

Polacy mają coraz większe wymagania dotyczących sprzętu elektronicznego. Dzisiejsze telewizory co chwila zaskakują nowymi możliwościami, którymi z pewnością ułatwiają użytkownikowi korzystanie ze sprzętu. Tzw. zakrzywione telewizory Samsunga właśnie wkroczyły na polski rynek. Nowoczesny telewizor to nic innego jak Smart TV o rozdzielczości Full HD 1920x1080. Producent postawił głównie na realistyczne oraz szczególne doznania podczas oglądania filmów. Możemy skorzystać z opcji 3D, która jest dzisiaj coraz częściej wykorzystywana.

 

Samsung bardzo rzeczowo przekonuje klientów do swojego nowego produktu, stawiając na piedestale całą jego konstrukcję, zaczynając od nietypowego zakrzywienia całego ekranu. Użytkownik korzystając z tego telewizora ma wrażenie głębi, przez co oglądanie jest zupełnie inne niż na standardowych ekranach.  Krzywizna zapobiega również różnym zniekształceniom obrazu – zmiany kontrastu oraz koloru na krawędziach. Za to wspaniałe rozwiązanie odpowiadają technologie takie jak  Clear Motion Rate na poziomie do 1000 HZ. Płynność pracy regulowana jest przez procesor czterordzeniowy QuadCore+. Samsung już pracuje nad ulepszeniami tego modelu za pomocą zestawu  Evolution Kit.

Telewizor  Samsung H8000 jest też wyposażony w rozwiązania, które są już dobrze znane wszystkim klientom tej marki. Mamy tu do czynienia między innymi z komendami głosowymi, tunerem  DVB-T/C/S2  i funkcją  S Recommendation. Ta funkcja podpowie nam jakie są najpopularniejsze programy wśród innych użytkowników.

Telewizor ma wbudowaną kartę WiFi, dzięki czemu korzystanie z najnowszej aplikacji Smart View staje się banalnie proste. Nowoczesne urządzenie ma również funkcje Gesture oraz  Face Recognition Ready, która odpowiada za rozpoznawanie ruchów twarzy, dłoni oraz palców. Telewizory na rynku polskim będą dostępne w takich cenach jak ok. 15 700 złotych za model  UE65H8000 oraz 10 200 złotych za UE55H8000. Idealna propozycja dla wszystkich kinomaniaków