Nowa klawiatura Natec

Akcesoria komputerowe mają bardzo wiele twarzy. Niezależnie od tego jak się prezentują wizualnie, muszą być funkcjonalne – to podstawa. Klawiatura, jak każdy wie, powinna być przede wszystkim ergonomiczna i czytelna. Ale czy możemy coś jeszcze zmieścić  tym prostym urządzeniu. Zobaczmy jaką nowość wprowadziła na rynek firma Natec, która znana jest z ciekawych propozycji komputerowych.

Czym zaskoczy nas ten nowoczesny wynalazek? To nie tylko klawiatura, ale również urządzenie sterujące mające na pokładzie mysz i pilot do telewizora. Idealna propozycja dla tych, którzy nie potrafią przeżyć bez komputera i telewizora. Urządzenie nosi nazwę AirMouse, doskonale nadaje się do gier i komputerowej codzienności.
 Air Mouse A30 Natec pozwala na sterowanie prawie wszystkimi multimediami w naszym mieszkaniu. Całość zamknięta jest w bardzo estetycznej obudowie. Wymagający użytkownik będzie z pewnością zadowolony z jego wykończenia. Na dodatek nasza klawiaturo-mysz jest bardzo funkcjonalna. Podłączenie i skonfigurowanie jest banalnie proste. Gdyby ktoś miał z tym problem, jak najbardziej może skorzystać z dołączonej do kompletu instrukcji obsługi w której wszystko jest dokładnie opisane. Warto uważać przy pierwszych próbach uruchomienia na wszystkie przyciski.
 Urządzenie to jest doskonałe dla wszystkich użytkowników Androidów, którzy potrzebują do swoich gier i aplikacji dużych ekranów. AirMuse doskonale poradzi sobie w roli urządzenia sterującego. Dzięki temu zaoszczędzamy miejsce, które wcześniej zajmowała klawiatura dotykowa. Nie trzeba zbyt wiele mówić o jego wyglądzie, ponieważ już z daleka zachęca do poznania. Wszystkie przyciski rozmieszczone są przemyślanie. Jaki zasięg? Aż dziesięć metrów! Możemy zatem przejść nawet do drugiego pokoju!
 Na koniec trochę wiadomości technicznych. Sama konstrukcja przypomina konsolę  do gier, jednak nie dajmy się zwieść! Doskonale radzi sobie również w innych zadaniach. Jeden port USB – więcej tutaj nie potrzeba. Klawisz mamy 45, multimedialnych 20. Komunikacja bezprzewodowa 2.4 GHz . Nikt nie powinien mieć też problemu z systemem. Producent podaje Win. 2000, Win. Millenium , Win. XP, Win. Vista, Win. 7, Win. 8 - Linux, Android 2.2 O.S . Zatem każdy może z niego skorzystać.