O naszym serwisie

Zaczęło się w 1997 roku

Od 1997 roku firma zajmowała się naprawą i dystrybucją sprzętu komputerowego Komputerów, Laptopów, Drukarek i Monitorów. Nasz Serwis laptopów zaczął się rozwijać ponieważ na rynku brakowało usług napraw uszkodzonych płyt głównych i innej elektroniki komputerowej. Serwisy autoryzowane proponowały wyłącznie ich wymianę. Nasi klienci, dla których prowadziliśmy Outsourcing IT interesowali się tańszymi naprawami sprzętu.

Wychodząc na przeciw ich oczekiwaniom od 2000 roku, sprowadziliśmy jako jedyny niezależny serwis, amerykańską maszynę Weller do naprawy płyt głównych. Jako jedyni na rynku zaczęliśmy naprawiać płyty główne "do elementu". Początki były bardzo ciężkie ponieważ byliśmy jedynymi innowatorami, a na rynku nie było żadnej dokumentacji ani części. Konkurencja wtedy nie chciała się podejmować nawet rozebrania laptopa.

Doświadczenie

Nasze wykształcenie inżynierskie elektroniczne przyszło nam z pomocą. Wszyscy jesteśmy elektronikami. Zaczęliśmy prowadzić własne niezależne badania nad elektroniką laptopowych płyt głównych. Pierwsze sukcesy przyszły już pod koniec 2000 roku a skuteczność rosła z miesiąca na miesiąc.

Sprowadzaliśmy części z zagranicy i inwestowaliśmy w coraz to nowocześniejsze maszyny do lutowania BGA. Poprawialiśmy wady fabryczne komputerów. Na dzień dzisiejszy naprawiamy około 300 płyt głównych miesięcznie i ok 450 laptopów. Świadczymy również wiele dodatkowych usług związanych z naprawami laptopów. Jako pierwsi, jako niezależny serwis w Polsce, naprawialiśmy płyty główne Jako pierwsi na rynku wprowadziliśmy bezpłatną diagnozę od ręki.

Naprawimy Twój laptop