UWAGA. ZMIANA LOKALIZACJI. 

Od 01-08-2016 Serwis zmienia lokalizację. Zapraszamy na ul. Opaczewską 43 lok 8 (Warszawa Ochota) Więcej informacji odnośnie lokalizacji na stronie www. 

Wszystkie odbiory i przyjęcia od dnia 01-08-2016 będą realizowane w nowej lokalizacji. Numery telefonów pozostają bez zmian.

 

Microsoft podał oficjalny termin premiery systemu Windows 10. Od 29 lipca ma być on dostępny w większości krajów. Użytkownicy otrzymają bezpłatną aktualizację Windows 10 dla komputerów PC oraz nowo zakupionych urządzeń. Od niedawna, użytkownicy mogą też zarezerwować bezpłatną aktualizację. Proces udostępniania Windows 10 ruszył już pełną parą.

Ochrona komputera

Omówimy tu podstawowe rzeczy, które należy wykonać aby maksymalnie zabezpieczyć system operacyjny przed atakami z zewnątrz.

Na początku trzeba zrobić wszystko, żeby po podłączeniu internetu, możliwie maksymalnie ograniczyć ryzyko wykradania np. informacji o Tobie i Twoich finansach. Mimo zastosowania wszystkich naszych zaleceń,  nikt nie zagwarantuje pełnej ochrony. Najważniejszy jest zdrowy rozsądek i zachowanie minimum ostrożności przez samego użytkownika. Każdy komputer podłączony do internetu jest zagrożony, jednak stosując się do poniższych rad będziesz bezpieczniejszy niż inni.

Jest kilka zasad, których należy bezwzględnie przestrzegać w przypadku awarii lub niewłaściwego zachowania dysku:

- bezwzględnie nie należy dysku otwierać – mimo, że dyski nie są hermetyczne, są wrażliwe na zabrudzenia. Sam na pewno nic tam nie znajdziesz, a rozkręcając uniemożliwisz odzyskanie czegokolwiek.

Tablet Lenovo TAB S8 ma tylko 8 mm grubości i waży niespełna 299 g, i występuje w czterech wersjach kolorystycznych. Oprócz standardowych wersji – białego i czarnego s ósemka występuje też w kolorze niebieskim, czerwonym i żółtym.

W naszej długoletniej pracy z tabletami i smartfonami ze względu na ich dużą popularność , coraz częściej trafiają do nas uszkodzone ekrany dotykowe (digitizery) czy też zbite wyświetlacze.

W tym artykule omówimy kilka podstawowych przyczyn braku reakcji ekranu dotykowego w tablecie.

Jeżeli digitizer (ekran dotykowy) przestanie działać, najzwyczajniej w świecie korzystanie z tabletu staje się niemożliwe. Oczywiście są sposoby, aby posłużyć się zewnętrznymi urządzeniami peryferyjnymi.

W tym artykule omówimy kilka praktycznych porad dotyczących problemu z włączaniem tabletu. Oczywiście nie w każdym przypadku to pomoże i niekiedy jedynym rozwiązaniem będzie udanie się do serwisu.

Problem z włączaniem tabletu najczęściej pojawia się gdy tablet pozostaje długo w „uśpieniu”

Jest rzeczą normalną, że po jakimś czasie użytkowania nasz komputer zaczyna zwalniać, zmniejsza się ilość miejsca na dysku, programy działają mniej wydajnie.

Odpowiedź jest prosta. Używając komputer i instalując coraz to nowsze aplikacje - dysk i pamięć operacyjna zaczynają się zapełniać, a procesy uruchamiane w tle znacznie angażują pamięć operacyjną, dyski twarde i procesor.