Masz zbitą matrycę, obraz miga przy poruszaniu ekranem, pękł wyświetlacz i potrzebujesz wymiany - Zapraszamy do nas na bezpłatną wycenę.

Wymiana ekranu powinna być poprzedzona diagnozą i potwierdzeniem czy faktycznie należy go wymienić. Należy ustalić model matrycy, wersję oprogramowania, rodzaj i położenie wtyczki. 

Matryce do laptopów

W naszym serwisie w Warszawie posiadamy na magazynie najczęściej wykorzystywane modele matryc, dzięki czemu wiele takich napraw możemy wykonać nawet od ręki. Klien nie musi jeździć dwa razy aby zostawić i odebrać sprzęt.

Jeśli w Twoim laptopie jest zainstalowany nietypowy ekran, sprawdzimy stoki magazynowe u naszych dostawców i postaramy się ściągnąć matrycę jak najszybciej. Mamy dostęp do magazynów na całym świecie.

Wymieniamy matryce w laptopach Acer, Asus, Dell, HP, Toshiba, Lenovo, Apple i wielu innych. 

Wymiana matrycy w laptopie

Matryce są bardzo delikatne, w wielu nowych laptopach są wklejane w obudowę matrycy. Do wymiany matryc należy mieć duże doświadczenie i odpowiednie narzędzie. Inaczej można bardzo łatwo uszkodzić drogie elementy obudowy lub nową matrycę. Zapraszamy więc do nas na bezpłatne sprawdzenie i wycenę wymiany matrycy.

Oryginalne matryce do laptopów

Należy wspomnieć o tym, że producenci laptopów nie produkują matryc. Nie ma więc czegoś takiego jak oryginalna matryca do laptopa Acer, Asus, Dell, HP, Lenovo czy innego producenta. Nawet w tym samym modelu laptopa potrafią się zdarzyć różne modele matryc. Dla tego tak ważne jest sprawdzenie tego przed wymianą.