Jeśli masz jakieś problemy z laptopem HP - wolno pracuje, został zalany, zbita matryca, uszkodzona klawiatura - Zapraszamy na darmową wycenę

Laptopy HP to najbardziej rozpowszechniony sprzęt komputerowy na całym świecie. Kilka lat temu po przejęciu firmy Compaq, HP stało się największa firmą w IT. W ofercie HP poza laptopami można znaleźć tablety, palmtopy, drukarki, komputery, serwery oraz wiele innych rozwiązań.

HP swoją pozycję na rynku zdobyło głównie dzięki niezawodności drukarek. Z laptopami - wszystko zależy od modelu oraz sposobu użytkowania.

Niemniej jednak gro usterek w laptopach HP jest spowodowana w wyniku zaniedbań klientów wobec regularnej konserwacji układu chłodzenia. Prowadzimy pogwarancyjny serwis HP i udało nam się zaobserwować, iż uszkodzenia kart graficznych oraz innych ważnych elementów płyt głównych są spowodowane pozapychanym, a przez to nie wydajnym układem chłodzenia. Podwyższona temperatura pracy sprawia, że w rdzeniu układu scalonego temperatura o kilkadziesiąt procent jest wyższa niż zalecana przez producenta. To w konsekwencji prowadzi do uszkodzeń układów scalonych i braku możliwości uruchomienia laptopa.

Z tego powodu przy każdej naprawie płyty głównej wykonujemy darmową konserwację układu chłodzenia.
Przyjdź do nas - nie płać za wycenę - U nas w 15 minut dowiesz się jakie będą koszty naprawy całkowicie za darmo.

Prowadzimy serwis HP od wielu lat. W tym czasie naprawiliśmy przeszło 15000 laptopów. Na co dzień rozwiązujemy wiele różnych problemów naszych klientów. Jako, że komputery przenośne stają się coraz bardziej skomplikowane a oprogramowanie coraz bardziej absorbuje zasoby sprzętowe często dochodzi do różnego rodzaju awarii. U nas znajdziesz pomoc w wielu przypadkach - między innymi:

  • Laptop nie włącza się, nie reaguje na przycisk
  • Laptop samoczynnie wyłącza się
  • Laptop zawiesza się lub wolno pracuje
  • Laptop został zalany
  • Zbita matryca
  • Laptop przegrzewa się
  • Dysk twardy nie startuje, nie startuje system operacyjny

To tylko przykładowe problemy naszych klientów. Zapraszamy na bezpłatną wycenę naprawy Twojego laptopa HP.

Specjalizujemy się w naprawach płyt głównych. Wszystkie naprawy wykonujemy u siebie i nie zlecamy ich do innych serwisów. Posiadamy własny magazyn części zamiennych. Wiemy, że dla większości naszych klientów uszkodzenie laptopa wprowadza niemałe zamieszanie, dlatego staramy się aby naprawy nie przekraczały 4 dni roboczych. W ponad 80% przypadków napraw laptopów HP udaje nam się osiągnąć ten wynik.