Laptopy Lenovo Ideapad sprzedawały się w dużych ilościach. Atrakcyjna cena i przyzwoite parametry sprawiły że były to dość popularne laptopy. Nasz serwis laptopów Lenovo często wymienia matryce w laptopach. Tym razem trafił do nas laptop Lenovo IdeaPad 720, w którym klient zbił matrycę. Stało się to podczas przenoszenia laptopa w torbie. Po włączeniu ekran laptopa wyświetlał tylko połowę i do tego niewyraźnie.

W tym laptopie było stosowanych kilka modeli matryc, ale na szczęście dość popularnych modeli. Popularne modele staramy się mieć zawsze na magazynie. Cała naprawa trwała około 40 minut i klient mógł odebrać laptopa. 

wymiana matrycy w laptopie Lenovo IdeaPad

W tym modelu wymiana matrycy nie należy do trudnego zadania dla wprawnej osoby. Niestety często zdarza się przy samodzielnych próbach uszkodzenie taśmy matrycy a nawet płyty głównej, ponieważ osoby nie mające doświadczenia zapominają o podstawowych zasadach bezpieczeństwa jak odpięcie baterii przed przystąpieniem do pracy. Zapraszamy do naszego serwisu na bezpłatną wycenę oraz do zapoznania się z ofertą na wymianę matryc w laptopach.