Microsoft Office 365 Personal

Microsoft Office 365 Personal polubi nawet początkujący użytkownik tego pakietu biurowego. Prostota, wygodne narzędzia, przyjemna obsługa, samouczki, a także niska cena to jego główne zalety. Dlatego na pewno znajdzie chętnych szybciej niż ktokolwiek przypuszcza. Prezentację tego oprogramowania wystarczy zacząć od przedstawienia jego najistotniejszych funkcji. Jeśli zdecydujemy się na wykupienie rocznej subskrypcji pakietu będziemy mieli dostęp do najnowszych aplikacji.

Ponadto możemy z programu korzystać nie tylko bezpośrednio z komputera, ale przede wszystkim zainstalować je na naszym tablecie. Natomiast dzięki wygodnemu dyskowi OneDrive mamy możliwość otrzymania 20 GB miejsca, które możemy również dowolnie zagospodarować. W pakiecie otrzymujemy również 1 h połączeń poprzez skype na telefony komórkowe z dowolnych 60 krajów. Ten wyjątkowy pakiet biurowy ma szerokie zastosowanie. Z pewnością przyda się w każdym burze, domu lub w podróży i to częściej niż nam się wydaje. W Word możemy czerpać przyjemność nie tylko z pisania, ale i z odczytywania dokumentów. Wielkim udogodnieniem dla użytkowników jest możliwość odczytu plików PDF za pośrednictwem Worda, a także wygodny sposób edycji. Każdy, kto zdecyduje się na wykupienie pełnego pakietu będzie mógł korzystać z przygotowanych szablonów, dzięki czemu nada wyjątkowy charakter wszelkim dokumentom biznesowym.

            Kupując pełną wersję mamy do dyspozycji również ulepszonego Excela znajdziemy zaawansowane opcje matematyczne, które pozwolą nam na wykonywanie najbardziej skomplikowanych obliczeń. Ponadto inżynierowie również będą mogli o wiele łatwiej pracować z programem, co na pewno wróży zadowolenie z pełnej wersji. Nowością jest OneNote, który pozwoli gromadzić notatki i je udostępniać. Teraz nie musisz martwić się o ich czytelność. Ponadto możesz nimi zarządzać dotykowo, co jest nie tylko bardzo funkcjonalne, ale również błyskawiczne. Access zapewni Ci dostęp do najbardziej potrzebnych aplikacji, a Publisher umożliwi tworzenie bardziej kreatywnych i prestiżowych prezentacji w mgnieniu oka umożliwiając nie tylko pakiet niezbędnych narzędzi, ale również specjalne bloki konstrukcyjne.